Auto Glym

AutoGlym Magma Demir Tozu Temizleyici (iron out) 500 ml

Ürün Kodu : 246

255.00 TL

Magma - 500 Ml.

 

Auto Glym, bir süredir üzerinde çalıştığı Demir Tozu Sökücü (Iron Out) ürün çalışmasını tamamladı. İşte karşınızda MAGMA. 
 

Son zamanların popüler ürünü Iron Out teknolojisini eminiz bir çoğunuz denemişsinizdir. Elbette 55 yıllık tecrübesi ve İngiliz Kraliyet ailesinin onayladığı tek marka olan AUTO GLYM, kendisine ve mükemmellik tutkusuna yakışan bir ürün geliştirdi.

 

MAGMA Auto Glym'in en popüler ürünlerinden biri olmak üzere geliştirildi. 

 

Renk Dönüşüm Teknolojisi ile aracınızın karoserindeki ve tekerleklerindeki gizlenmiş demir parçacıklarıyla reaksiyona girer, böylece derin temizlik için kolayca durulanmalarını sağlar. Soft limon aromalı kokusu ile rakiplerinden ayrılan ve pH Notr olan MAGMA, aracınızdaki boya koruma kaplamalarına zarar vermeden demir parçacıklarını yok eder. Her yıkamada güvenle kullanılabilir.

 

Kullanma Talimatı :

 

  1. Başlamadan önce aracın ve tekerleklerin doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak durumda olduğundan emin olun.
  2. Aracınızı Auto Glym'in mükemmel şampuanlarından biri ile yıkayın ve durulayın. 
  3. Magmayı aracın karoseri ve jantlarına serbestçe püskürtün.
  4. Magma yüzeydeki herhangi bir demir parçacığına tepki verirken 3-5 dakika bekleyin. Onları uzaklaştırmaya başladığı noktalarda renk kırmızıya dönüşecektir.
  5. Islak yumuşak bir sünger veya AUTO HDM Kuzu Postu Yıkama Eldiveni ile karoseri hafifçe ovalayın. Jantlarda ise yine sünger veya el fırçası (tavise edilen ürün AUTO GLYM, HI-TECH WHEEL BRUSH) kullanarak ovalama işlemini yapın. Ardından yüzeyleri bol su ile durulayın.   

Not : MAGMA, demir parçacıklarına tepki gösterir. Ağaç reçineleri veya katran gibi diğer kirlilik türlerini kaldırmak için AUTO GLYM Clay Detailing Complete Kit, Kil setini kullanın. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4