Auto Glym

Auto Glym Ultra Deep Shine - 500 Ml.

Ürün Kodu : 274

325.00 TL

Ultra Deep Shine - 500 Ml.

Auto Glym Derin Renk Parlatıcı 500 ml

Özellikle Koyu Renkli Araçlar İçin Formüle Edilmiştir. Rengi temizleyerek yenileyen, hafif çizikleri gideren, yüksek parlaklık veren, cila ve boya koruma birarada mükemmel bir üründür.

 

Yeni veya eski tüm koyu renkli boya çeşitlerinde kullanılmak üzere en iyi modern cilalama ve boya koruma birarada teknolojidir. Hafif çizikleri azaltıcı, renk yenileyici ve parlaklık artışı sağlayan çok özel bir üründür. Sert ve dayanıklı olarak özel formüle edilmiştir. El pedi ile veya Polisaj Makinesi ile kullanıma uygundur. Makine uygulamalarında harelenme ve kılcal çizikleri azaltmada daha etkilidir.

 

Boya koruma özelliği sayesinde üzerine tekrar Extra Gloss Protection veya HD WAX gibi bir boya koruma ürünü uygulanmasına gerek yoktur.

 

500 ml. Ultra Deep Shine ile aracınıza 4-5 kez uygulama yapabilirsiniz.

 

Kullanım Talimatları :

 

En iyi netice için önceden yıkanmış, temiz, kuru ve serin boya yüzeyine uygulayın.

 

1- İyice çalkaladığınız ürünü Auto Glym Perfect Polish Applicator veya HTPA ped'e dökün. Düz paralel çizgiler şeklinde uygulayın. Eğer makine uygulaması yapılacaksa düşük devirde ve yumuşak sünger ped tercih edin. Uygulamayı parça parça veya küçük alanlar şeklinde (Örnek: Kapı, Çamurluk, tampon, 1/2 kaput) yapmaya özen gösterin. 

2- Uygulama yapılan bölümü kısa süre için (1-2 dk.) kurumaya bırakın. Tamamen matlaşan ve fluğlaşan yüzeyler kurumuş anlamına gelmektedir. Oluşan mat cila film tabakasını temiz yumuşak bir mikrofiber bez ile silin. Bir sonraki parçaya geçmeden önce, önceki parçayı silmiş olmaya özen gösterin.

İlerleyen haftalarda yüzey su itme özelliğini kaybetmeye başladığında veya görüntüyü daha da iyileştirmek istediğinizde uygulamayı tekrar edebilirsiniz. 

 

En iyi ve uzun ömürlü sonuçlar için aracınızı Auto Glym boya koruma dostu pH Notr şampuanlar ile yıkamaya özen gösterin. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4