Auto Glym

Auto Glym LIQUID CLAY - 5 LT.

Ürün Kodu : 249

515.00 TL

LIQUID CLAY - 5 LT.

Auto Glym Sıvı Kil ve Demir Tozu Sökücü 5 Lt.

Son zamanların popüler ürünü Iron Out teknolojisini eminiz bir çoğunuz denemişsinizdir. Elbette 54 yıllık tecrübesi ve İngiliz Kraliyet ailesinin onayladığı tek marka olan AUTO GLYM, kendisine ve mükemmellik tutkusuna yakışan bir ürün geliştirdi.

 

Renk Dönüşüm Teknolojisi ile aracınızın karoserindeki ve tekerleklerindeki gizlenmiş demir parçacıklarıyla reaksiyona girer, böylece derin temizlik için kolayca durulanmalarını sağlar. Soft limon aromalı kokusu ile rakiplerinden ayrılan ve pH Notr olan LIQUID CLAY, aracınızdaki boya koruma kaplamalarına zarar vermeden demir parçacıklarını yok eder. Her yıkamada güvenle kullanılabilir.

 

KULLANMA TALİMATI

 

  1. Başlamadan önce aracın ve tekerleklerin doğrudan güneş ışığına maruz kalmayacak durumda olduğundan emin olun.
  2. Aracınızı şampuanlayın (tavsiye edilen ürün AUTO GLYM, pH Notr, BODYWORK SHAMPOO) ve durulayın. 
  3. LIQUID CLAY'i aracın karoseri ve jantlarına serbestçe püskürtün. Yüzeydeki herhangi bir demir parçacığına tepki verirken 3-5 dakika bekleyin. Onları uzaklaştırmaya başladığı noktalarda renk kırmızıya dönüşecektir.
  4. Islak yumuşak bir sünger veya AUTO HDM Kuzu Postu Yıkama Eldiveni ile karoseri hafifçe ovalayın. Jantlarda ise yine sünger veya el fırçası (tavise edilen ürün AUTO GLYM, HI-TECH WHEEL BRUSH) kullanarak ovalama işlemini yapın. Ardından yüzeyleri bol su ile durulayın.   
  5.  

Not : LIQUID CLAY, demir parçacıklarına tepki gösterir. Ağaç reçineleri veya katran gibi diğer kirlilik türlerini kaldırmak için AUTO GLYM Clay Detailing Complete Kit, Kil setini kullanın. 

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4