Auto Glym

Auto Glym PAINT PRO POLİSAJ SETİ

Ürün Kodu : 272

399.00 TL

PAINT PRO POLİSAJ SETİ

Auto Glym Çizik Giderici ve Parlatıcı Polisaj Seti

 

Orta pasta ve ince pasta (Hare Giderici) sert ve yumuşak özel polisaj süngerleri ve mikrofiber bezden oluşan bu set ile polisaj işlemlerinde ihtiyacınız olan herşeye kolay ve ekonomik şekilde ulaşın. 

 

 

- Autoglym Paint Pro Renovate Stage 1 Çizik Giderici Pasta - 1 Litre

Her türlü otomotiv boya sistemlerinde oto boya kusurlarını etkili bir şekilde ortadan kaldıran aşındırıcıdır. Hem yeni hem de önceden boyanmış oto boyalarında kullanılabilir. Uçucu organik bileşik silis ve silikon içermez.

 

Kullanım Talimatları: 

Oto boyasında hiç endüstriyel atık ve kir kalmayacak şekilde aracı tamamen yıkayın ve kurulayın. Üründen yeteri kadar miktarı doğrudan pedin üzerine tatbik edin. Her defasında sadece omuz genişliği kadar bir bölümü uygulayın. Makinayı düşük hızda çalıştırın. Hızı 1500-1800 rmp'ye kadar çıkarın. Saydam bir görüntü elde edene kadar işlemi hafif bastırarak tekrer edin. Yüzeyi silin, gerekirse işlemi tekrar edin.

 

 

- Autoglym Paint Pro Refine Stage 2 Hare Giderici Pasta - 1 Litre

Her türlü otomotiv boya yüzeylerinde mükemmel bir göz alıcı parlaklık verir. Hem yeni hem de önceden boyanmış oto boyalarında kullanabilir. Uçucu organik bileşik silis ve silikon içermez.

 

Kullanım Talimatları: 

İyiice çalkalayın. Üründen yeteri kadar miktarı doğrudan pedin üzerine tatbik edin. Her defasında omuz genişliği kadar alanı tatbik edin ve doğrudan güneş ışığı altında kullanmayın. Hızı 1500-1800 rmp'ye kadar çıkarın. Saydam bir görüntü elde edene kadar işlemi haff bastırarak tekrar edin.

 

Tüm Set İçeriği:

* 1 Lt. Stage 1 çizik giderici pasta,
* 1 Lt.  Stage 2  temizleyici ve parlatıcı (hare giderici) pasta,
* 1 Ad. 160 mm. beyaz çizik giderme pasta süngeri,
* 1 Ad. 160 mm. siyah parlatma ve cila süngeri,
* 1 Ad. gri micofiber bez.

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4