Auto Glym

Auto Glym Bodywork Shampoo Conditioner - 1.000 Ml.

Ürün Kodu : 262

225.00 TL

Bodywork Shampoo Conditioner - 1.000 Ml.

Auto Glym pH Nötr Cilalı Şampuan 1 Lt.

 

Kolay durulanabilir, sürekli koruma, su iticilik, parlaklık için düşük köpüklü derinlemesine temizleyici şampuan.

 

Araçların özenli ve periyodik olarak yıkanması özellikle kötü havalarda boyanın parlaklığını uzun süre korumasını sağlar. Trafik kir tabakasını giderip aracın genel görünümünü ve parlaklığını korumada büyük ölçüde yardımcı olur. Pas önleyiciler dahil içindeki özel katkı maddeleri ile suya karşı dirençli bir tabaka oluşturur.

 

Auto Express dergisinin "Yılın Şampuanı" ödülünü almıştır.

 

Boya Koruma / Seramik Kaplama Yapılmış Araçlar : Polish, Boya koruma ürünleri veya Seramik kaplama uygulanmış araçlara yüksek pH lı veya kostikli kalitesiz şampuanlar ile yıkama işlemleri yapıldıkça kısa sürede yüzeyde sorunlar oluşacaktır. Aracınızın parlaklığının ve su itme özelliğinin uzun süre kalıcı olmasını istiyorsanız sizde Auto Glym Bodywork Shampoo Conditioner'i tercih edin. 

 

Kullanım Talimatı :

 

1- İyice çalkaladığınız üründen yıkama kovanıza 2 kapak dökün ve üzerine 10 litre temiz su ilave edin.

2- Su ile ön yıkama yaptığınız, serin ve gölgedeki aracınızın tavanından başlayarak aşağıya doğru Auto HDM doğal Yıkama eldiveni veya temiz yumuşak bir sünger ile okşayacak şekilde ovalayınız.

3- Çözeltinin yüzeyde kurumasına izin vermeyin ve temiz suyla iyice durulayın.

 

Mümkünse çift kova yöntemi ile yıkama yaparak pedinizi daima temiz tutun. Yıkanıp durulanmış ıslak aracınıza "Rapid Aqua Wax" veya yüksek basınçlı yıkama ekipmanınız varsa "Polar Seal" uygulayarak yüksek kalitede bakım cilası yapmanızı da tavsiye ederiz.  

Bankalara özel taksit seçenekleri :


Ortalama Değerlendirme » puan
  • *
  • *
  • *
  • *
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4